Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Suknie ślubne Margarett

Panna Młoda, która szuka ekskluzywnej i zjawiskowo pięknej sukni ślubnej, powinna zwrócić uwagę właśnie na tę ofertę. Suknie ślubne Margarett są szyte na miarę przez cenioną w branży mody ślubnej polską firmę.

Margarett to dowód na to, że idealna suknia ślubna nie musi być sprowadzana ze światowych stolic mody, ale może być także polskim dziełem. Margarett to istniejąca od 1968 roku firma rodzinna projektująca suknie w oparciu o najświeższe trendy modowe. Rokrocznie wprowadza na rynek nową kolekcję zawierającą około 40 modeli unikatowych sukni ślubnych szytych na zamówienie. Oznacza to, że każdy wybrany przez Pannę Młodą model sukni Margarett może być dopasowany do jej figury, jak również może być delikatnie pod nią modyfikowany.

Suknie ślubne o prostych fasonach i oryginalnych zdobieniach

Ponad 50 lat na rynku mody ślubnej to wynik opisywanej firmy, a to świadczy m.in. o popularności jej sukni. W całej swojej historii spod igły Margarett wyszło około 2 tys. modeli w różnych kolekcjach, a najnowsze z nich mamy w swojej ofercie. Znajdują się w niej suknie szyte z wysokogatunkowych materiałów sprowadzanych dla Margarett z Włoch i Francji, zdobione koronkami, haftami, kamieniami i detalami biżuteryjnymi. Dominują tu suknie o prostym fasonie, eleganckie i urzekające dużym wyczuciem estetyki.

 

Galeria