Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Targi ślubne

Co roku bierzemy udział w prestiżowych eventach branżowych. 

Są to przede wszystkim Targi Ślubne, w trakcie których możemy zaprezentować swoje projekty szerokiej widowni, a także nawiązać wiele kontaktów biznesowych. W wydarzeniach tego typu uczestniczą najlepsi projektanci i cenione marki oferujące suknie ślubne. Jest to więc okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej, wymienienia doświadczeniami oraz zaprezentowania swoich projektów na pokazach mody. Na Targach Ślubnych możemy dotrzeć nie tylko do przyszłych narzeczonych, ale też producentów. Dzięki temu często podpisujemy z nimi kontrakty na nasze kolekcje.

W 2022 roku wzięliśmy udział w Barcelona Bridal Fashion Week. Event odbywał się w dniach 20-24 kwietnia i wzięło w nim udział ponad 320 marek z branży ślubnej, które zaprezentowały swoje kolekcje na 2023 rok. Były to między innymi: Pronovias, Demetrios, Cymbeline, Jesus Peiro i Yolan. W wydarzeniu wzięło również udział 34 projektantów, prezentując swoje suknie ślubne i wieczorowe podczas specjalnych pokazów mody. Targi mają wysoki międzynarodowy profil, więc w ich trakcie można zobaczyć projekty marek z całego świata, między innymi z Wielkiej Brytanii, USA, Włoch, Holandii, Niemiec, Turcji, Francji, Portugalii, Belgii, Polski, Libanu czy Izraela. Oprócz projektantów i firm zajmujących się modą ślubną wydarzenie gromadzi też ludzi biznesu, dystrybutorów i detalistów z ponad 100 krajów, dzięki czemu prezentujące się na targach marki mają szansę na zawarcie wielu intratnych umów i transakcji handlowych.

 

UE

„Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020