Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Targi ślubne

Co roku bierzemy udział w prestiżowych eventach branżowych. 

Są to przede wszystkim Targi Ślubne, w trakcie których możemy zaprezentować swoje projekty szerokiej widowni, a także nawiązać wiele kontaktów biznesowych. W wydarzeniach tego typu uczestniczą najlepsi projektanci i cenione marki oferujące suknie ślubne. Jest to więc okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej, wymienienia doświadczeniami oraz zaprezentowania swoich projektów na pokazach mody. Na Targach Ślubnych możemy dotrzeć nie tylko do przyszłych narzeczonych, ale też producentów. Dzięki temu często podpisujemy z nimi kontrakty na nasze kolekcje.

W 2022 roku wzięliśmy udział w Barcelona Bridal Fashion Week. Event odbywał się w dniach 20-24 kwietnia i wzięło w nim udział ponad 320 marek z branży ślubnej, które zaprezentowały swoje kolekcje na 2023 rok. Były to między innymi: Pronovias, Demetrios, Cymbeline, Jesus Peiro i Yolan. W wydarzeniu wzięło również udział 34 projektantów, prezentując swoje suknie ślubne i wieczorowe podczas specjalnych pokazów mody. Targi mają wysoki międzynarodowy profil, więc w ich trakcie można zobaczyć projekty marek z całego świata, między innymi z Wielkiej Brytanii, USA, Włoch, Holandii, Niemiec, Turcji, Francji, Portugalii, Belgii, Polski, Libanu czy Izraela. Oprócz projektantów i firm zajmujących się modą ślubną wydarzenie gromadzi też ludzi biznesu, dystrybutorów i detalistów z ponad 100 krajów, dzięki czemu prezentujące się na targach marki mają szansę na zawarcie wielu intratnych umów i transakcji handlowych.

 

UE

„Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020