Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Kolekcje Męskie

Dodatki do garniturów ślubnych

O ile Panna Młoda wyróżnia się wśród gości nawet najskromniejszą ślubną suknią, tak Panu Młodemu trudniej ubrać się tak, aby fakt, że to on bierze w tym dniu ślub był bezsprzeczny. Sam garnitur, chociażby najbardziej szykowny i elegancki, nie załatwia sprawy. Za to jest mnóstwo dodatków do garniturów ślubnych, dzięki którym również i Pan Młody może wyglądać inaczej lub jak kto woli bardziej wytwornie od swoich gości. Wystarczy rzucić okiem na naszą ofertę ślubnej mody męskiej.

Eleganckie, męskie koszule ślubne

Korzystając z naszej oferty, dobierzesz wszystkie niezbędne dodatki do garnituru ślubnego, począwszy od eleganckiej koszuli – być może białej, a być może w innym, mniej klasycznym kolorze. Oferujemy doskonałej jakości koszule ślubne z mankietem na pojedyncze oraz podwójne spinki (mankiet „french cuff”). Są to rozwiązania typowe dla koszul wizytowych zakładanych na specjalne okazje takie jak śluby, wesela i uroczyste gale.

Wybierając koszulę w naszym salonie mody ślubnej możesz zyskać również w pełni spersonalizowany produkt. Koszule z inicjałami klientów to w naszej ofercie nowość. Inicjały wyszywamy na mankietach, na lewej piersi oraz od wewnętrznej strony kołnierzyka. Wielkość, czcionka i kolor liter wybierane są przez klientów.

W wykonanej z miękkiej, naturalnej bawełny lub szlachetnego jedwabiu koszuli wybranej w naszym salonie ślubnym, będziesz zarówno dobrze wyglądać, jak i czuć wyjątkowy komfort. Pamiętaj, że jako Pan Młody powinieneś być elegancki do samego końca przyjęcia weselnego, dlatego wygoda to jedno z podstawowych kryteriów w doborze stroju z tej okazji. W przewiewnej, oddychającej koszuli nie powinno zabraknąć miejsca na oryginalne spinki do mankietów, które zwykle odróżniają Pana Młodego od innych mężczyzn. Dzięki spinkom strój męski staje się bardziej oficjalny i dystyngowany, ale spinki mogą być również spersonalizowane, np. mogą nawiązywać do pasji klienta.

Muchy, krawaty i poszetki dla Panów Młodych

No i na koniec pozostawiliśmy nasze muszki, krawaty oraz poszetki, bez których nie może się obejść stylizacja Pana Młodego. Są to dodatki do każdego uroczystego stroju męskiego – od prostego garnituru po galowy frak lub smoking. Zachęcamy każdego z Panów Młodych do odważnych wyborów, ponieważ dzięki temu strój ślubny staje się wyjątkowy. Przy doborze takich dodatków warto jednak pamiętać o tym, że mucha, krawat lub poszetka powinny kolorystycznie nawiązywać do stroju Panny Młodej – jej sukni, dodatków ślubnych czy też bukietu.

 

Galeria