Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Kolekcje Męskie

Dodatki do garniturów ślubnych

O ile Panna Młoda wyróżnia się wśród gości nawet najskromniejszą ślubną suknią, tak Panu Młodemu trudniej ubrać się tak, aby fakt, że to on bierze w tym dniu ślub był bezsprzeczny. Sam garnitur, chociażby najbardziej szykowny i elegancki, nie załatwia sprawy. Za to jest mnóstwo dodatków do garniturów ślubnych, dzięki którym również i Pan Młody może wyglądać inaczej lub jak kto woli bardziej wytwornie od swoich gości. Wystarczy rzucić okiem na naszą ofertę ślubnej mody męskiej.

Eleganckie, męskie koszule ślubne

Korzystając z naszej oferty, dobierzesz wszystkie niezbędne dodatki do garnituru ślubnego, począwszy od eleganckiej koszuli – być może białej, a być może w innym, mniej klasycznym kolorze. Oferujemy doskonałej jakości koszule ślubne z mankietem na pojedyncze oraz podwójne spinki (mankiet „french cuff”). Są to rozwiązania typowe dla koszul wizytowych zakładanych na specjalne okazje takie jak śluby, wesela i uroczyste gale.

Wybierając koszulę w naszym salonie mody ślubnej możesz zyskać również w pełni spersonalizowany produkt. Koszule z inicjałami klientów to w naszej ofercie nowość. Inicjały wyszywamy na mankietach, na lewej piersi oraz od wewnętrznej strony kołnierzyka. Wielkość, czcionka i kolor liter wybierane są przez klientów.

W wykonanej z miękkiej, naturalnej bawełny lub szlachetnego jedwabiu koszuli wybranej w naszym salonie ślubnym, będziesz zarówno dobrze wyglądać, jak i czuć wyjątkowy komfort. Pamiętaj, że jako Pan Młody powinieneś być elegancki do samego końca przyjęcia weselnego, dlatego wygoda to jedno z podstawowych kryteriów w doborze stroju z tej okazji. W przewiewnej, oddychającej koszuli nie powinno zabraknąć miejsca na oryginalne spinki do mankietów, które zwykle odróżniają Pana Młodego od innych mężczyzn. Dzięki spinkom strój męski staje się bardziej oficjalny i dystyngowany, ale spinki mogą być również spersonalizowane, np. mogą nawiązywać do pasji klienta.

Muchy, krawaty i poszetki dla Panów Młodych

No i na koniec pozostawiliśmy nasze muszki, krawaty oraz poszetki, bez których nie może się obejść stylizacja Pana Młodego. Są to dodatki do każdego uroczystego stroju męskiego – od prostego garnituru po galowy frak lub smoking. Zachęcamy każdego z Panów Młodych do odważnych wyborów, ponieważ dzięki temu strój ślubny staje się wyjątkowy. Przy doborze takich dodatków warto jednak pamiętać o tym, że mucha, krawat lub poszetka powinny kolorystycznie nawiązywać do stroju Panny Młodej – jej sukni, dodatków ślubnych czy też bukietu.

 

Galeria