Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Dodatki ślubne dla Panny Młodej

Każda kobieta wie, że na doskonały wygląd Panny Młodej wpływa nie tylko sama suknia, ale również idealnie dobrane do niej dodatki ślubne. Odpowiednio skomponowane z suknią: welon, ozdoba do włosów, biżuteria mają bardzo duży wpływ na to, jak w ostateczności prezentuje się Panna Młoda, a także na to, czy w wybranej dla siebie stylizacji czuje się swobodnie i komfortowo. Dla wszystkich Panien Młodych, które w tak ważnym dla siebie dniu chcą olśnić swoim wyglądem zarówno przyszłego męża, jak i wszystkich gości, przygotowaliśmy cudowne dodatki do naszych sukien ślubnych i wieczorowych. Są to:

  • kolekcje welonów ślubnych,
  • ślubne ozdoby do włosów, w tym tiary, opaski, grzebyki, fascynatory i wianki,
  • ślubna odzież wierzchnia dla Panien Młodych niepewnych pogody, tj. szale, sweterki, etole, marynarki, płaszcze oraz nowości – personalizowane kurtki z jeansu lub ze skóry.

Bądź piękna w swoim stylu

Ilość dostępnych w naszej ofercie welonów, ozdób do włosów i okryć wierzchnich umożliwi Ci wybór idealnie dopasowanych do sukni ślubnej produktów. Niezależnie od tego, czy Twoja suknia ma krój księżniczki, literki A, syreny, jest skromna czy też bogato zdobiona, jak również niezależnie od koloru sukni, na pewno znajdziesz u nas idealnie pasujące do jej kroju i stylu dodatki. Wstąp do naszego salonu ślubnego w Szczecinie i pozwól sobie pomóc w doborze dodatków ekspertkom. Wspólnie dokonamy takiego wyboru, abyś w dniu ślubu była najpiękniejszą Panną Młodą w stylu, który wyraża Twoje usposobienie i który najbardziej Ci się podoba w modzie ślubnej.

 

Galeria