Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Kolekcje Męskie

Garnitury

Nasz Salon Sukien Ślubnych zaprasza na zakupy również przyszłych Panów Młodych. Jeżeli chcą Państwo stworzyć stylizację, która będzie harmonizowała z suknią na ślub swojej Wybranki, pomożemy dobrać dodatki do ślubu w odpowiednim kolorze.

Firma Produkcyjno-Handlowa „NEW MEN” od 1990 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją garniturów i garniturów ślubnych, a ponadto koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich. Dzięki wysokiej jakości wyrobów przy zachowaniu przystępnych cen, firma zdobyła szacunek i uznanie klientów oraz uzyskała znaczącą pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Kolekcje ubrań weselnych i wyjściowych oferowane pod marką NEW MEN Style powstają na bazie analiz potrzeb rynku oraz znajomości aktualnych trendów mody ślubnej i mody męskiej.

NEW MEN Style bowiem to wizerunek współczesnego mężczyzny. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów, firma projektuje wyroby zróżnicowane stylistycznie tak, by każdy mężczyzna mógł znaleźć odpowiedni strój stosowny do wieku, gustu i upodobań. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza przy wyborze garniturów męskich, dlatego w ofercie firmy ważne miejsce znajduje kolekcja ślubna i wizytowa z dużym wyborem surdutów, fraków i smokingów. Poza doskonale prosperującą siecią salonów firmowych i partnerów handlowych, firma rozwija nowe rynki zbytu w Europie i innych częściach Świata. Marka NEW MEN Style jest zauważana i doceniana przez znane postacie kultury, sztuki, mediów i sportu. Wszystkie garnitury szyte są na miarę.

W zakresie naszej działalności mieści się sprzedaż dodatków ślubnych dla mężczyzn. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Mody Ślubnej!

 

Galeria