Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Victoria Soprano

czytaj więcej

Centrum Mody Ślubnej w mediach

Centrum Mody Ślubnej aktywnie uczestniczy w życiu branży. Jesteśmy często zapraszani przez media do podzielenia się swoim zdaniem na różne tematy związane z branżą ślubną. Ostatnio mieliśmy przyjemność wypowiadać się przy okazji tworzenia artykułów do wyborczej.pl i 24kurier.pl. Bardzo ważnym wydarzeniem w naszej historii był reportaż „Boska” Katarzyny Wolnik-Sayny.CMŚ w mediach

 

Targi ślubne w hali Netto Arena!

Mieliśmy przyjemność gościć na targach ślubnych w Netto Arena w Szczecinie, gdzie prezentowaliśmy nasze najnowsze kreacje ślubne. Możecie zobaczyć z tego niezwykłego i pięknego wydarzenia na szczecin.wyborcza.pl.

 

Rozmowa o reportażu „Boska” w Radio Szczecin

„Boska” to reportaż o miłości, pięknie i biznesie, który można było usłyszeć w zeszłym roku w Fonosferze. Na szczęście jest on stale dostępny w Internecie – serdecznie zapraszamy do posłuchania na radioszczecin.pl!

 

Trudne czasy branży ślubnej

Branża ślubna to bardzo duży rynek, który jest wart nawet 10 miliardów złotych. Obecne czasy są przepełnione lękiem o zdrowie swoje i swoich bliskich. Ta sytuacja jest szczególnie dla nas trudna, kiedy w analogicznych okresach w zeszłych latach najczęściej właśnie teraz młode pary rozpoczynały swoją wspólną wędrówkę. O tym, jak sobie radzimy i jak ciągle można zorganizować piękny ślub i wesele, możecie przeczytać na 24kurier.pl.