Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Centrum Mody Ślubnej w mediach

Centrum Mody Ślubnej aktywnie uczestniczy w życiu branży. Jesteśmy często zapraszani przez media do podzielenia się swoim zdaniem na różne tematy związane z branżą ślubną. Ostatnio mieliśmy przyjemność wypowiadać się przy okazji tworzenia artykułów do wyborczej.pl i 24kurier.pl. Bardzo ważnym wydarzeniem w naszej historii był reportaż „Boska” Katarzyny Wolnik-Sayny.CMŚ w mediach

 

Targi ślubne w hali Netto Arena!

Mieliśmy przyjemność gościć na targach ślubnych w Netto Arena w Szczecinie, gdzie prezentowaliśmy nasze najnowsze kreacje ślubne. Możecie zobaczyć z tego niezwykłego i pięknego wydarzenia na szczecin.wyborcza.pl.

 

Rozmowa o reportażu „Boska” w Radio Szczecin

„Boska” to reportaż o miłości, pięknie i biznesie, który można było usłyszeć w zeszłym roku w Fonosferze. Na szczęście jest on stale dostępny w Internecie – serdecznie zapraszamy do posłuchania na radioszczecin.pl!

 

Trudne czasy branży ślubnej

Branża ślubna to bardzo duży rynek, który jest wart nawet 10 miliardów złotych. Obecne czasy są przepełnione lękiem o zdrowie swoje i swoich bliskich. Ta sytuacja jest szczególnie dla nas trudna, kiedy w analogicznych okresach w zeszłych latach najczęściej właśnie teraz młode pary rozpoczynały swoją wspólną wędrówkę. O tym, jak sobie radzimy i jak ciągle można zorganizować piękny ślub i wesele, możecie przeczytać na 24kurier.pl.