Centrum Mody Ślubnej - Szczecin Partner honorowy 2021 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Allegresse

czytaj więcej

Slide background

Kolekcja Margarett

Znana i ceniona Polska marka, suknie są indywidualnie szyte na miarę. Istnieje możliwość uszycia size+

czytaj więcej

Większość kobiet przez całe życie marzy o momencie, kiedy będzie mogła wybrać swoją wymarzoną suknię ślubną. Pierwsza część kobiet planuje bardzo duże wesele z ogromną liczbą gości i przepychem, natomiast druga woli uroczystość w stylu minimalistycznym. Nieodzownym elementem zaślubin, niezależnie od rodzaju i wielkości wesela, jest suknia ślubna. W zależności do gustu panny młodej może być rozłożysta i pokryta milionem ozdób, lub skromna i elegancka.

Jaka suknia będzie idealna na minimalistyczną uroczystość ślubną?

W niektórych sieciówkach można spotkać się z możliwością zakupu sukni ślubnej. Nie jest to najlepszy wybór z kilku powodów. Po pierwsze, zakup w sieciówce zabija cały klimat tego momentu. Po drugie, materiały, z jakich wykonywane są ciuchy w sieciówkach pozostawiają wiele do życzenia. Po trzecie, zakup takiej sukni wiąże się z powieleniem jednego wzoru, brakiem oryginalności i dopasowania do konkretnej panny młodej.

Suknię ślubną najlepiej kupić w renomowanym salonie sukien ślubnych. Zakup w takim miejscu daje nam gwarancję najwyższej jakości materiałów i oryginalnych krojów, dzięki czemu każda, nawet najbardziej wybredna panna młoda znajdzie coś dla siebie. W salonach sukni ślubnych można znaleźć dużo modeli pięknych, eleganckich sukienek o prostym kroju. Większość kobiet ubiera białą suknię ślubną tylko raz w ciągu całego życia, dlatego warto zadbać o to, aby suknia była wykonana z wysokiej jakości materiałów, i aby panna młoda czuła się w niej wyjątkowo.

Zakup sukni w salonie pozwala na odpowiednie celebrowanie przymiarek wraz z przyjaciółkami, mamą czy siostrami. Ta chwila pozostaje zarówno w pamięci panny młodej, jak i najbliższych jej osób. Często właśnie w tej chwili kobiety zdają sobie sprawę, że moment połączenia się z ukochanym mężczyzną jest coraz bliżej. To chwila piękna i wzruszająca.

Planując ślub w stylu minimalistycznym, warto zakupić suknię w salonie. Dzięki temu panna młoda wystąpi w pięknej sukni z wysokogatunkowego materiału, w której każdy detal jest perfekcyjnie dopracowany.