Centrum Mody Slubnej ze Szczecina – o nas

Centrum Mody Slubnej ze Szczecina – o nas


Centrum Mody Ślubnej, największy Salon Sukien Ślubnych na Pomorzu Zachodnim, mieści się w Szczecinie. Sprzedażą ubrań weselnych zajmujemy się już od 2001 roku. W naszym salonie pracują doświadczone konsultantki, które ze zrozumieniem podchodzą do indywidualnych oczekiwań każdej przyszłej Panny Młodej. Zapewniamy, że przymierzanie sukien i sukienek ślubnych w przestronnych wnętrzach naszego salonu to prawdziwa przyjemność. Zadbamy o przyjazną atmosferę podczas przygotowań do najważniejszego dnia w życiu!

Piękne suknie ślubne

Spośród różnorodnych kolekcji sukien ślubnych wybraliśmy te, które spełniają oczekiwania wymagających Panien Młodych. Oferujemy klasyczne i nowoczesne suknie ślubne, a ponadto ekskluzywne suknie ślubne dla kobiet, które chcą wyglądać modnie i wyrafinowanie. Oferowane przez nas suknie są szyte z wysokiej jakości materiałów oraz wykończone ręcznie wykonanymi zdobieniami. Ich znakiem rozpoznawalnym jest wyśmienity krój, pozwalający na idealne dopasowanie sukni do figury jej przyszłej właścicielki. Jesteśmy w stałym kontakcie ze znanymi projektantami z całego świata, a różne fasony i modele sukien ślubnych oraz garniturów sprawią, że Państwo Młodzi z pewnością znajdą coś niepowtarzalnego dla siebie.

Salon sukien ślubnych powinien być synonimem radości, dlatego dążymy do tego, aby Panna Młoda mogła poczuć się u nas szczególnie wyjątkowo. W tym celu stale aktualizujemy kolekcje oraz gwarantujemy duży wybór sukien. Śledzimy też najnowsze trendy i stylizacje mody ślubnej, co roku prezentując ofertę na Targach Ślubnych.

Nowoczesna moda ślubna

Prezentowana przez nas moda ślubna to nie tylko suknie i garnitury ślubne, lecz także dla suknie dla druhen i ubrania weselne dla świadków. W sprzedaży posiadamy całą gamę sukien wieczorowych i koktajlowych oraz garniturów i fraków. Oferujemy obuwie ślubne i różnego typu dodatki ślubne, w tym welony, etole, biżuterię, a także muszki, krawaty, spinki do mankietów. Pracownicy naszego Centrum Mody Ślubnej służą profesjonalnym doradztwem, jednocześnie pozostawiając klientom swobodę wyboru, zgodną z ich indywidualnymi potrzebami. Czekamy na Państwa w naszym salonie w Szczecinie!

Serdecznie zapraszamy,

zespół CMŚ