Dni Mody i Urody 2013

Sezon ślubny oficjalnie się rozpoczął. W Centrum Mody Ślubnej przy ul. Kaszubskiej 58 w Szczecinie trwają Dni Mody i Urody.

– To impreza cykliczna, wraz z partnerami organizujemy ją po raz trzeci – opowiada pomysłodawczyni spotkania Monika Nowakowska – Każda z klientek przechodzi istną metamorfozę ślubną, my to nazywamy próbą generalną.

Przyszłe Panny Młode oddawane są pod opiekę profesjonalistów. Mogą skorzystać z porad wizażystki, brafitterki i stylistki. Do wybranych wcześniej sukien indywidualnie dobierane są dodatki: buty, kwiaty i ozdoby do włosów. Przemianę wieńczy sesja zdjęciowa.

Na pełną metamorfozę zdecydowała się pani Amanda Nowak.

– Jeszcze Nowak, a już niebawem Bugajska – podkreśla z uśmiechem pani Amanda – Dwa miesiące temu szukałam sukni ślubnej i spotkałam się w tym salonie z miłą obsługą. To właśnie panie poinformowały mnie, że można wziąć udział w próbnym makijażu i fryzurze. A wiadomo przed ślubem człowiek się denerwuje i warto zobaczyć wcześniej jak będzie się wyglądać. I muszę przyznać: pełen profesjonalizm. Polecam!

Centrum Mody Ślubnej przygotowało także specjalną promocję: goście odwiedzający salon w trakcie Dni Mody i Urody otrzymają specjalnie zniżki na zakup sukni ślubnej nawet do 50 procent. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek przygotowany przez lokalnych restauratorów i cukierników. W menu: najpopularniejsze smaki z weselnych stołów.

Dni Mody i Urody potrwają jeszcze w sobotę, 1 lutego.

Nie jest to jednak ostatnie spotkanie z modą ślubną kolejne już 23 i 24 lutego.

tekst: MMszczecin.pl

CMS 2013